ПАРД, ГС «Українські емітенти» та Stockworld запрошують долучитися до участі у семінарі «Новації корпоративного законодавства», який відбудеться у Харкові за підтримки Національного депозитарію України.

Під час семінару поговоримо про:

 • Обов'язковий продаж акцій АТ на вимогу особи (осіб, що діють спільно), яка є власником домінуючого контрольного пакета акцій (процедура squeeze-out)
 • Процедура обов’язкового придбання особою акцій АТ на вимогу акціонерів (процедура sell-out)
 • Взаємодія між учасниками ринку цінних паперів та регулятором при проведенні процедур squeeze-out та sell-out
 • Зміни до нормативно-правових актів щодо провадження депозитарної діяльності у зв’язку із прийняттям закону про squeeze-out, sell-out
 • Направлення повідомлень АТ через депозитарну систему України 

Семінар орієнтований на:

 • емітентів
 • інвесторів
 • депозитарні установи
 • спеціалістів з корпоративного управління
 • представників юридичних фірм

Спікерами семінару виступлять представники НКЦПФР, НДУ, ПАРД, емітентів та юридичних фірм.

Дата: 21 лютого 2018 року

Час: 10.00 – 17.00

Місце: м. Харків, вул. Алчевських, 10/12 (вул. Артема), Готель «Аврора», зал «Конгрес хол»

Вартість участі: 1875 грн. (з ПДВ). Представникам членів ПАРД та ГС «Українські емітенти», та особам, що зареєструються та оплатять внески до 07.02.2018 року надається знижка 20%.  Реєстрація обов’язкова.

РЕЄСТРАЦІЯ

За додатковою інформацією Ви можете звертатись до Дмитра Довбиша за тел. 0442869420 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

24 листопада 2017 року у Києві відбувся семінар «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)», під час якого учасники заходу обговорили нові процедури для українського корпоративного законодавства, запровадженні Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» № 1983-VIII.

Учасниками заходу стали 30 представників емітентів, інвесторів, професійних учасників фондового ринку, спеціалістів з корпоративного управління, адвокатів та юридичних фірм.

Спікерами семінару виступили:

 • Максим Лібанов, директор департаменту стратегії розвитку ринків капіталу НКЦПФР;
 • Маргарита Грищенко, фахівець ПАРД з питань регулювання діяльності на ринку цінних паперів;
 • Шаді Саад, представник ГС «Українські емітенти»;
 • Євген Круть, представник ДТЕК;
 • Ірина Курочкіна, директор департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів НКЦПФР;
 • Марина Адамовська, начальник управління депозитарної діяльності та відповідального зберігання цінних паперів ПАТ «НДУ».

 Учасники семінару обговорили такі блоки питань:

 • особливості визначення осіб, що діють спільно, особливості придбання акцій ПрАТ за наслідками придбання контрольного пакета акцій та особливості придбання акцій ПАТ за наслідками придбання контрольного та значного пакетів акцій;
 • обов'язковий продаж простих акцій акціонерами на вимогу особи (осіб, що діють спільно), яка є власником домінуючого контрольного пакета акцій; обов’язкове придбання особою акцій на вимогу акціонерів; взаємодія між мажоритаріями, міноритаріями, емітентами, регулятором фондового ринку, центральним депозитарієм, депозитарними установами, банками та нотаріусами при проведенні процедур squeeze-out та sell-out;
 • вимоги до публічної безвідкличної пропозиції (оферти) та публічної безвідкличної вимоги; особливості відкриття рахунку умовного зберігання (ескроу);
 • зміни до нормативно-правових актів щодо провадження депозитарної діяльності та до внутрішніх документів Центрального депозитарію у зв’язку із прийняттям закону про squeeze-out, sell-out

Організаторами заходу виступили Професійна асоціація учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД), Громадська спілка «Українські емітенти» та головний портал про фондовий ринок Stockworld.

15 вересня 2017 року у Києві відбувся практичний семінар «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)», під час якого учасники заходу обговорили нові процедури для українського корпоративного законодавства, запровадженні Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» № 1983-VIII.

 Учасниками заходу стали 40 представників емітентів, інвесторів, професійних учасників фондового ринку, спеціалістів з корпоративного управління, адвокатів та юридичних фірм.

Відкрив семінар Максим Лібанов, директор департаменту стратегії розвитку ринків капіталу НКЦПФР, доповіддю про придбання особою (особами, що діють спільно) акцій ПрАТ та ПАТ. Докладно було розкрито питання про особливості визначення осіб, що діють спільно, особливості придбання акцій ПрАТ за наслідками придбання контрольного пакета акцій та особливості придбання акцій ПАТ за наслідками придбання контрольного та значного пакетів акцій.

У наступному блоці семінару поговорили про процедури squeeze-out та sell-out. Маргарита Грищенко, фахівець ПАРД з питань регулювання діяльності на ринку цінних паперів, презентувала матеріали щодо взаємодії між мажоритаріями, міноритаріями, емітентами, регулятором фондового ринку, центральним депозитарієм, депозитарними установами, банками та нотаріусами при проведенні процедур squeeze-out та sell-out. Шаді Саад, представник ГС «Українські емітенти», розкрив питання про обов’язкове придбання акцій акціонерного товариства за наслідками придбання домінуючого контрольного пакета акцій. Також обговорили дії осіб, які на момент набрання чинності Закону вже є власниками домінуючого пакету акцій. Євген Круть, представник ДТЕК, обговорив з учасниками семінару процедуру обов’язкового придбання особою акцій на вимогу акціонерів. 

Ніна Миронюк, начальник відділу методологічного забезпечення корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР, докладно розповіла про вимоги до публічної безвідкличної пропозиції (оферти) та публічної безвідкличної вимоги.

Огляд змін до нормативно-правових актів щодо провадження депозитарної діяльності у зв’язку із прийняттям закону про squeeze-out, sell-out зробила Ірина Курочкіна, директор департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів НКЦПФР. Марина Адамовська, начальник управління депозитарної діяльності та відповідального зберігання цінних паперів ПАТ «НДУ», доповнила попередню доповідь інформацією про заплановані зміни до внутрішніх документів Центрального депозитарію у зв’язку із прийняттям закону.

Наприкінці семінару Ольга Галянт, заступник начальника управління - начальник відділу Департаменту платіжних систем НБУ, обговорила з учасниками заходу особливості відкриття рахунку умовного зберігання (ескроу) та питання проведення ідентифікації банками акціонерів при виплаті коштів у зв’язку із проведенням процедури squeeze-out. Учасники також обговорили проект постанови НБУ, яка регламентує порядок відкриття, використання і закриття рахунків умовного зберігання (ескроу).

Організаторами заходу виступили Професійна асоціація учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД), Громадська спілка «Українські емітенти» та головний портал про фондовий ринок Stockworld.

ПАРД, ГС «Українські емітенти» та Stockworld запрошують приєднатися до практичного семінару «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)»

4 червня 2017 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» № 1983-VIII, який запровадив нові процедури для українського законодавства – сквіз-аут та сел-аут.

Сквіз-аут фактично є правом особи (осіб, що діють спільно), що володіє 95 і більше відсотками акцій, вимагати від інших акціонерів продажу належних їм акцій. У той же час, при наявності власника домінуючого пакету акцій, що володіє 95% акцій, інші акціонери мають право вимагати здійснити викуп належних їм акцій, що і є сел-аутом.

Під час семінару будуть висвітлені такі питання: 

 • Придбання особою (особами, що діють спільно) акцій ПрАТ та ПАТ
 • Процедури squeeze-out та sell-out
 • Оферта та публічна безвідклична вимога
 • Роль ЦД та ДУ у процедурах squeeze-out та sell-out
 • Рахунок ескроу

Спікерами семінару виступлять представники регуляторів НКЦПФР та НБУ, Центрального депозитарію, практикуючі юристи та корпоративні секретарі.

Дата: 15 вересня 2017

Час: 10.00 – 17.00

Місце: м. Київ, вул. Жилянська, 75, БЦ Євразія, Академія ДТЕК, 12 поверх

Вартість участі: 1950 грн. (з ПДВ). Реєстрація обов’язкова

Реєстрація

За додатковою інформацією Ви можете звертатись до Дмитра Довбиша за тел. 0442869420 або e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка 1 із 3

 1. Please let us know your email address.
 2. Please let us know your message.
 3. Помилковий код

Адреса:

ГС "УКРАЇНСЬКІ ЕМІТЕНТИ"

м. Київ, вул. Ломоносова, буд. 58-А

Поштовий індекс: 03191

 info@ukris.org.ua

Телефони:

+380 (73) 443-9580

 

Соцмережі:

facebook